Havayolu Taşımacılığı

Taşıma modelleri içinde maliyeti en yüksek olan Hava Kargo Taşımacılığı sistemi tercih edildiğinde, biliyoruz ki kargonuz son derece önemli, değerli ve çok acildir. İşe bu nedenle gün hesabı değil saat hesabı yaparız.

Uzman kadromuz sadece en uygun fiyatlarla değil, her müşterimizin her sevkiyatı için ihtiyaçları doğrultusunda en uygun servis alternatifleri ile hizmet vermekte ve çözüm üretmektedir. 
EF Logica olarak genel prensibimiz; müşterilerine potansiyel kapasite, ölçü yada ağırlık gözetmeden her zaman aynı hassasiyet ve özenle servis vermektedir.

Türkiye’de sadece 150 IATA akreditasyonlu aktif hava kargo acentasından biri olan firmamız, WCA ( World Cargo Alliance ) Family of Logistics Network üyeliği ile dünyanın her havalimanında yerleşik 5806 acentası ile havayolu kargo hizmeti vermektedir. Türkiye de İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana Havalimanlarında ithalat ve ihracat hava kargo servisimizin yanı sıra çapraz ticaretlerinizde de dünyanın her yerinden her yerine hava kargo servisimiz bulunmaktadır.